PlayStation Plus w październiku z 3 mocnymi grami? Kolejny przeciek wskazuje na mocną ofertę

Plotka
17050V
PlayStation Plus w październiku z 3 mocnymi grami? Kolejny przeciek wskazuje na mocną ofertę
Igor Chrzanowski | 26.09.2021, 14:03

PlayStation Plus od kilku miesięcy zaskakuje nas bardzo mocnymi ofertami, wśród których znajdujemy premierowe gry na PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz kilka innych wielce uznanych tytułów. Najnowsza oferta może okazać się kolejnym wyśmienitym ruchem ze strony Sony.

Ostatnie kilka miesięcy było dla posiadaczy PlayStation Plus dość łaskawe, dzięki czemu mogliśmy zgarnąć już takie premierowe perełki jak Overcooked! Jesz ile chceszOddworld: Soulstorm czy też A Plague Tale: Innocence. 

Już niebawem poznamy oficjalne informacje Sony odnośnie październikowej oferty PlayStation Plus, która to tradycyjnie już wycieka przed premierowo dzięki uprzejmości spostrzegawczych internautów i ludzi, którzy nie do końca potrafią trzymać tajemnice w garści.

Okazuje się, że plotki sprzed tygodnia mogą okazać się prawdą i posiadacze PlayStation 5 dostaną na premierę wybitną strzelankę pod tytułem Hell Let Loose - być może będzie to kolejna już debiutująca w ramach Plusa gra od Team17. Dodatkowo posiadacze PS4 będą mogli w końcu pobrać Mortal Kombat X, które jest już od dawna w PS Plus Collection na PS5. Ostatnią grą z oferty ma być PGA Tour 2K21, co jest dość prawdopodobne, albowiem 2K Games wrzucało do Plusa już NBA 2K i WWE 2K Battlegrounds. 

  • Hell Let Loose (PS5)
  • Mortal Kombat X (PS4)
  • PGA Tour 2K21 (PS4)

Źródło: https://www.dealabs.com/bons-plans/ps-hell-let-loose-mortal-kombat-x-pga-tour-2k21-offerts-sur-ps5ps4-dematerialises-2214526

Komentarze (117)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper