Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.09.2021 13:30
Daredevil w Spider-Manie
1202V

Spider-Man: Bez drogi do domu z Charliem Coxem? Aktor mówi: "bez komentarza"

Choć do premiery najnowszej odsłony Spider-Mana wchodzącego w skład Marvel Cinematic Universe zostały jeszcze około 3 miesiące, to cały czas zasypywani jesteśmy kolejnymi doniesieniami i teoriami. 

Za kolejnymi teoriami spiskowymi w kontekście "Spider-Man: Bez drogi do domu" naprawdę trudno nadążyć. Zresztą, sami twórcy filmu zdają się czerpać z tego masę frajdy i nakręcili społeczność przez trailer, w którym trudno było zliczyć wszystkie easter eggi. Co więcej, przy okazji pierwszych pokazów filmu "Venom 2" pojawiły się kolejne plotki - tym razem o połączeniu dwóch uniwersów

Jednym z ciekawszych doniesień jest to, że już w nadchodzącej, trzeciej odsłonie przygód Petera Parkera w MCU, pojawi się Daredevil. W kultowego bohatera miałby się ponownie wcielić sam Charlie Cox, a więc aktor, który wskakiwał w tę rolę przy okazji trzech sezonów bardzo dobrze przyjętego serialu od Netflixa. Sam Charlie ponownie wypowiedział się na ten temat - i znów, jak kilkukrotnie wcześniej, bardzo wymijająco: 

Moja odpowiedź brzmi: „Bez komentarza”. Nie wiem co się tam [w filmie - przyp. red.] stanie, naprawdę nie wiem.

Cóż, trudno w jednoznaczny sposób podejść do tej wypowiedzi. Biorąc pod uwagę komentarze fanów - ci zgodnie twierdzą, że jest to próba zbycia odpowiedzi i ukrywanie realnej odpowiedzi. Z drugiej strony, być może to zwykła chęć uniknięcia rozczarowania wśród społeczności? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na to, co przygotował dla nas Disney tym razem. 

Źródło: https://comicbook.com/marvel/news/daredevil-charlie-cox-says-not-in-spider-man-no-way-home-rumor/

Tagi: Disney Marvel MCU Peter Parker Spider-Man