Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.09.2021 14:30
Tom Hardy przyszłość Venoma
1380V

Venom a powiązanie ze Spider-Manem. Tom Hardy wypowiedział się na temat przyszłości filmów z symbiontem

Tom Hardy udzielił bardzo ciekawej wypowiedzi na temat przyszłości Venoma - fani bardzo szybko podłapali słowa aktora i zaczęli budować mnóstwo spekulacji. 

W ostatnim czasie bardzo głośno jest o "Venom 2: Carnage", który został już zaprezentowany pierwszym widzom w Wielkiej Brytanii. I choć sama produkcja jest niespodziewanie krótka - prawdopodobnie stanowi jeden z najkrótszych filmów w historii Sony - to zdecydowanie warto na niego czekać. Wiele wskazuje bowiem na to, że scena po napisach może całkowicie przetasować dalsze wydarzenia w Kinowym Uniwersum Marvela. 

Nie wchodząc jednak w jej szczegóły, warto wziąć pod uwagę to, o czym wspomniał w niedawnym wywiadzie Tom Hardy. Aktor raz jeszcze poruszył kwestie związane z rozwojem swojej roli jako Eddie Brock i być może niechcący powiedział o kilka słów zbyt wiele. Gdy zapytano go o przyszłość symbionta, ten odpowiedział w bardzo interesujący sposób, który rozbudził nadzieje fanów

Jest Venom-Verse… jest Spider-Verse, są multiwersa, są wszelkiego rodzaju kanony, wiedza i mitologie do odkrycia.

Ludzie bardzo szybko zaczęli łączyć to z niedawnymi doniesieniami i sugerować, że Tom Hardy nie tylko pojawi się kiedyś w jednej produkcji z Tomem Holladem, ale iż już w nadchodzącym "Spider-Man: Bez drogi do domu" zobaczymy tę dwójkę. Na pewno byłaby to prawdziwa bomba, choć trzeba powiedzieć sobie wprost, że jest to obecnie raczej mało prawdopodobne. Zobaczymy, co przyniesie czas. 

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/

Tagi: Marvel MCU Sony Spider-Man Tom Hardy Venom