Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2021 12:21
BB POD - Death Stranding: Director's Cut
1054V

BB Pod z Death Stranding w skali 1:1 do kupienia. Znakomicie wykonana figurka w sklepie Hideo Kojimy

Hideo Kojima kilka dni temu zwiastował pojawienie się w jego sklepie ciekawego gadżetu i już teraz możemy zamawiać BB Poda w skali 1:1. Nowy produkt pojawił się w sklepie japońskiego studia odpowiedzialnego za Death Stranding.

Hideo Kojima świętuje premierę Death Stranding: Director's Cut w dość nietypowy sposób. Japończyk już kilka dni temu pokazał pudełko z nowym gadżetem, a właśnie BB Pod trafił do sklepu Kojima Productions. Nie jest to jednak mała zabawka, ponieważ twórcy przygotowali figurkę w skali jeden do jednego.

BB Pod trafił już do edycji kolekcjonerskiej Death Stranding, ale teraz możecie sięgnąć po propozycję w nowym wydaniu. Projektanci zadbali o specjalne pobrudzenie obudowy, by całość prezentowała oczekiwaną jakość, a dodatkowo gracze będą mogli skorzystać z podświetlenia LED.

BB Pod został wyceniony na 16 500 jenów, czyli za sam produkt (nie licząc przesyłki) klienci zapłacą około 586 zł. Zespół Hideo Kojimy najwidoczniej oczekuje dużego zainteresowania, ponieważ jeden klient może zamówić tylko dwa egzemplarze produktu.

Przeczytajcie naszą recenzję Death Stranding: Director's Cut oraz poznajcie szczegóły płatnego przejścia z PS4 na PS5 (Death Stranding na Death Stranding: Director's Cut).

Death Stranding BB POD

Death Stranding BB POD 2

Źródło: Twitter: KojiPro2015

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Kojima Productions Sony Interactive Entertainment