Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2021 11:08
Death Stranding: Director's Cut na żółto
1487V

Death Stranding: Director's Cut – aktualizacja z PS4 na PS5 w dobrej cenie w Polsce. Znamy szczegóły

Death Stranding: Director's Cut jest już dostępne na PlayStation 5, więc Sony właśnie uruchomiło możliwość aktualizacji z podstawowej wersji gry do rozszerzonego wydania. Poznaliśmy jednocześnie ostateczną cenę aktualizacji z PS4 na PS5.

Death Stranding: Director's Cut dzisiaj debiutuje na PlayStation 5 i tym wypadku Kojima Productions zadbało o wiele nowości – nasze wrażenia z gry możecie przeczytać w recenzji Rogera. To nadal nie jest produkcja dla każdego, ale jeśli posiadacie podstawową wersję z PS4, to możecie skorzystać z oferty i wykupić płatną aktualizację.

Na temat ceny ulepszenia Death Stranding do Death Stranding: Director's Cut pisałem już kilka dni temu, ale dopiero teraz Sony potwierdziło, ile taka przyjemność będzie kosztować w Polsce – zainteresowani muszą przygotować tylko 30 zł.

Death Stranding Director's Cut aktualizacja - cena

Jest to naprawdę dobra opcja dla graczy, którzy posiadają Death Stranding – oferta działa także w przypadku fizycznej wersji przygody wykreowanej przez Hideo Kojimę, ale w tym wypadku warto pamiętać, że cały czas musicie posiadać w PS5 płytę z PS4.

Grę możecie zaktualizować klikając TUTAJ – pamiętajcie o zalogowaniu się na konto z Death Stranding.

Jeśli nadal nie jesteście przekonani, czy warto sięgnąć po Death Stranding: Director's Cut, to sprawdźcie ostatni materiał Digital Foundry lub zerknijcie na rozgrywkę.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Kojima Productions Sony Interactive Entertainment