Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2021 17:36
Nintendo Switch szybko
3888V

Nintendo Switch z zaskakującym przyspieszeniem. Gracze potwierdzają lepsze działanie po nowym firmware

Nintendo zaproponowało graczom nową aktualizację, która zapewniła pełne wsparcie urządzeń audio przez Bluetooth. Jak się jednak okazuje – inżynierowie z Japonii zadbali także o przyspieszenie działania systemu... Choć firma nie wspomniała o tej sytuacji w oficjalnej wiadomości.

Nintendo w tym tygodniu zmieniło cenę Nintendo Switcha w Europie oraz opublikowało nową aktualizację dla hybrydowej konsoli. Urządzenie otrzymało między innymi możliwość podłączania headsetów przez Bluetooth.

Firma potwierdziła kilka nowości, jednak wśród konkretów nie pojawiły się żadne szczegóły przyspieszenia działania konsoli, a jak się okazuje – menu faktycznie działa lepiej. Gracze od wczoraj informują, że przełączanie pomiędzy grami działa płynniej.

Teraz znacznie szybciej możemy przechodzić od produkcji do produkcji, a poprawa działania jest na tyle duża, że przygotowana animacja, którą widzimy w prawym dolnym rogu nie zawsze wczytuje się do końca. Czasami jest przerwana, ponieważ produkcja już się włącza.

Nie możemy tutaj mówić o szybszym działaniu gier, ale jak widać Nintendo wciąż pracuje, by poprawić płynność swojej platformy.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/09/switch_firmware_update_13_0_0_speeds_up_game_boot_times

Tagi: Nintendo Nintendo Switch Switch