Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.09.2021 09:33
FIFA 22 "napędzana przez PS5". Zwiastun z reklamą konsoli Sony ostro krytykowany przez graczy
2720V

FIFA 22 "napędzana przez PS5". Zwiastun z reklamą konsoli Sony ostro krytykowany przez graczy

EA Sports niedawno opublikowało rozgrywkę z current-genowego wydania (na PS5 i XSX) FIFA 22. Tym razem możemy przyjrzeć się trailerowi szykowanej gały kopanej.

Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery FIFA 22. Gra zostanie wprowadzona na rynek 26 września 2021 roku. 

Na tym ostatnim odcinku przed metą EA opublikowało nowy zwiastun gry; tym razem skupiony na current-genowej grafice, a dokładniej na wydaniu gry na PlayStation 5. W reklamie wydawca nie omieszkał wspomnieć o tym, że tylko w wydaniu na XSX/XSS i PS5 pogramy z funkcją Hypermotion, czyli z o wiele bardziej realistycznymi reakcjami i zachowaniami zawodników.

Co warto zauważyć - pod filmikiem umieszczonym na youtubowym profilu IGN wylała się masa krytyki. Zwiastun "Powered by PS5" zgarnął aż 1300 ocen negatywnych (przy tylko ok. 800 pozytywnych ocenach). Grace krytykują w sekcji komentarzy to, że EA nie dzieli się gameplayem z FIFA 22 na PS5 i XSX, tak jakby wydawca miał coś do ukrycia i że gra według wielu osób wygląda prawie identycznie, jak poprzednia odsłona marki.

Przy okazji zachęcam od lektury naszych pierwszych wrażeń z gameplayu w FIFA 22. Mieliśmy już okazję sprawdzić jak działa m.in. wspomniana funkcja Hypermotion.

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 22