FIFA 22 na pierwszej next-genowej rozgrywce. Zobaczcie gameplay z PS5

Gry
6110V
FIFA 22 na pierwszej next-genowej rozgrywce. Zobaczcie gameplay z PS5
Wojciech Gruszczyk | 03.09.2021, 17:34

EA Sports zaprasza graczy na pierwszą prezentację czystej rozgrywki z FIFA 22. Deweloperzy dotychczas pokazywali wyłącznie krótkie materiały, a teraz możemy sprawdzić gameplay z całych spotkań. Oglądajcie najnowszą propozycję Elektroników.

Twórcy gier z serii FIFA na przestrzeni ostatnich tygodni kilkukrotnie pokazywali fragmenty rozgrywki z FIFA 22, ale dotychczas nie mieliśmy okazji oglądać całego meczu. Premiera gry nadciąga, więc deweloperzy zapraszają na konkretny gameplay.

Na kanale EA SPORTS FIFA esports opublikowano mecz dwóch najlepszych graczy z serii FIFA (1v1) i dwóch najlepszych drużyn (2v2). Jednocześnie możemy posłuchać o zmianach wprowadzonych przez deweloperów.

EA Sports promuje next-genowe wydanie FIFA 22, ponieważ tylko w wersji na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i Stadii sprawdzimy technologię HyperMotion. Z tego powodu możemy mieć pewność, że na wszystkich materiałach będziemy oglądać gameplay z wersji przeznaczonej na nowe konsole.

Co sądzicie o rozgrywce? Jak chcecie poznać szczegóły zmian wprowadzonych przez EA Sports, to zachęcam do naszych pierwszych wrażeń.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper