Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2021 20:09
Rocksmith+ zalicza opóźnienie. Interaktywny nauczyciel gry na gitarze potrzebuje czasu
555V

Rocksmith+ zalicza opóźnienie. Interaktywny nauczyciel gry na gitarze potrzebuje czasu

Zapowiedziany w czerwcu Rocksmith+ nie trafi na rynek w 2021 roku. Ubisoft potwierdził kolejne opóźnienie premiery i produkcja będzie dostępna dopiero za kilka miesięcy. Studio postanowiło wykorzystać opinie zebrane od testerów.

Na listę ostatnich opóźnień wskakuje Rocksmith+. Jest to jednak dość zaskakująca sytuacja, ponieważ produkcja Ubisoftu została zapowiedziana w czerwcu, więc mogliśmy sądzić, że firma będzie gotowa, by zaoferować propozycję na końcówkę 2021 roku. Jak się jednak okazuje – nawet i na ten tytuł przyjdzie nam zaczekać.

Rocksmith+ nie będzie pewnie największym hitem w katalogu Ubisoftu, ale propozycja może zainteresować graczy, którzy od zawsze chcieli nauczyć się gry na prawdziwej gitarze. Produkt ma zapewnić nam niezbędną wiedzę, by zagrać kilka kawałków i nauczyć się niezbędnych podstaw.

Firma jednak chce wykorzystać informacje zwrotne od społeczności, która miała okazję sprawdzać Rocksmith+ w trakcie testów. W zasadzie dobrze, że wydawca reaguje i chce zapewnić dopracowany produkt.

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie opóźniono premiery: Dying Light 2, Total War: Warhammer 3, Sherlock Holmes: Chapter One (wersja na PS4 i XOne).

Źródło: Twitter: UbisoftPL

Tagi: Rocksmith Ubisoft