Sherlock Holmes: Chapter One na początku tylko na PS5, XSX|S i PC. Data premiery wyciekła w sklepie

Gry
945V
Sherlock Holmes: Chapter One na początku tylko na PS5, XSX|S i PC. Data premiery wyciekła w sklepie
Wojciech Gruszczyk | 15.09.2021, 16:43

Twórcy Sherlock Holmes: Chapter One nie zamierzają opóźniać premiery gry na wszystkich platformach, ale pod koniec 2021 roku z przygodą detektywa zapoznają się tylko posiadacze najmocniejszych urządzeń. Twórcy jeszcze w tym tygodniu powinni oficjalnie podać datę debiutu, ale szczegóły pojawiły się w sklepie Microsoftu.

Sherlock Holmes: Chapter One to najnowsza przygoda tytułowego detektywa, która według pierwszych informacji ma postawić na swobodną rozgrywkę, ponieważ gracze otrzymają dostęp do dużego, otwartego świata i ich zadaniem będzie rozwiązanie szeregu spraw.

Studio potwierdziło, że nie może zapewnić Sherlock Holmes: Chapter One jednocześnie na wszystkich platformach, ale opowieść zostanie udostępniona na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i PC jesienią 2021 roku. Edycja na PS4 i XOne zadebiutuje później.

Twórcy wspominają, że w czwartek będą mieć ważną wiadomość i najwidoczniej jutro ma zostać oficjalnie potwierdzona data premiery – ta jednak pojawiła się w sklepie Microsoftu.

Sherlock Holmes: Chapter One ma zadebiutować 16 listopada 2021 roku i gra zaoferuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K, płynność na poziomie 60 klatek na sekundę i tytuł będzie zoptymalizowany dla Xboksów Series X|S. Możemy również potwierdzić polską lokalizację.

Poznajcie nasze wrażenia z Sherlock Holmes: Chapter One.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Sherlock Holmes: Chapter One.

Źródło: https://gamingbolt.com/sherlock-holmes-chapter-one-releases-november-16th-per-microsoft-store-listing

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper