Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2021 21:17
Rocksmith+
927V

Rocksmith+ zapowiedziany. Ubisoft nauczy nas grać na gitarze

Ubisoft nie zapomina o Rocksmith i właśnie przedstawiono produkcję z „plusem” w tytule. Twórcy chcą tym razem zapewnić graczom możliwość nauczenia się gry na gitarze. Poznajcie szczegóły Rocksmith+.

W 2011 roku Ubisoft zaproponował graczom pozycję muzyczną umożliwiającą zabawę za pomocą prawdziwej gitary. Od tego czasu tytuł był rozbudowywany przez kolejne dodatki, ale najwidoczniej nadszedł czas na konkretną kontynuację. Właśnie zapowiedziano Rocksmith+, dzięki któremu otrzymamy lekcje gry na instrumencie – francuska korporacja zdecydowała się na subskrypcyjny model biznesowy.

Produkcja pozwoli między innymi „kontrolować prędkość piosenek”, by podczas nauki każdy mógł podchodzić do rozgrywki we własnym tempie. Twórcy mają zapewnić gigantyczną bibliotekę utworów – tak by każdy znalazł dla siebie odpowiednią muzykę.

Rocksmith+ na Ubisoft Forward

Naucz się grać na gitarze akustycznej, elektrycznej lub basowej dzięki Rocksmith ™ +, jedynej usłudze subskrypcyjnej, która oferuje interaktywną naukę muzyki przy użyciu prawdziwych utworów i spersonalizowanych informacji podpowiedzi w czasie rzeczywistym. Rocksmith + został oparty na sprawdzonej metodzie Rocksmith, która pomogła prawie 5 milionom ludzi nauczyć się grać na gitarze.

Beta Rocksmith+ wystartuje jeszcze dzisiaj – zainteresowani mogą wyrazić chęć uczestnictwa w zabawie na specjalnej stronieUbisoft zapowiada Rocksmith+ jako „przyszłość nauki gry na gitarze” i dzięki propozycji mamy opanować gitarę elektryczną, akustyczną oraz basową. 

Propozycja ma zapewnić niezbędne podstawy, by każdy mógł cieszyć się grą.

Tagi: Rocksmith Ubisoft Ubisoft Forward