Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.09.2021 09:24
Stellaris z 5 dniami darmowej zabawy! Aktualizacja "LEM" w hołdzie dla Stanisława Lema
1085V

Stellaris z 5 dniami darmowej zabawy! Aktualizacja "LEM" w hołdzie dla Stanisława Lema

Jeśli zastanawialiście się czy warto zagrać w kosmiczny tytuł 4X pt. Stellaris, to właśnie dostaliście okazję, by sprawdzić gameplay z tej produkcji - za darmo!

Właśnie rozpoczęła się darmowa promocja na pełną wersję Stellaris. Aż do końca weekendu, do 19 września, możemy bawić się w tej znakomitej strategii 4X poprzez Steam. By skorzystać z tej oferty wystarczy wybrać się na Steam.

Co ważne - gra właśnie doczekała się aktualizacji 3.1 "LEM", naprawiającej szereg bugów, usprawnień SI i wprowadzająćej świeżą zawartość do wcześniej wydanych DLC. Aktualizacja jest hołdem dla urodzonego 100 lat temu Stanisława Lema, jednego z najzdolniejszych i najbardziej błyskotliwych pisarzy w historii fantastyki popularnonaukowej. Twórcy Stellaris przedstawiają nowe funkcje, wprowadzane do gry. Pod filmikiem możemy znaleźć następujący komentarz od twórców Stellaris:

"Na ten rok przypada setna rocznica urodzin Stanisława Lema, polskiego pisarza science fiction, którego książki stanowiły inspirację dla wielu historii o kontaktach z istotami z kosmosu, o nanotechnologii, sztucznej inteligencji czy wirtualnej rzeczywistości. Pomysły z dzieł Lema, które inspirują również zespół odpowiedzialny za Stellaris, wciąż zapewniają nam świeże pomysły na kolejne atrakcje w naszej grze" - czytamy w komunikacie od Paradox Interactive.

Przypominam, że na bazie książki "Niezwyciężony" Stanisława Lema powstaje aktualnie gra polskiego studia.

Tagi: Paradox Development Studio Paradox Interactive (PC) PS4) Stellaris Tantalus Media (XONE