Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2021 20:23
Tomb Raider - Hayley Atwell
1338V

Tomb Raider od Netflixa z Hayley Atwell. Aktorka wcieli się w Larę Croft

Netflix zdradził pierwsze szczegóły dotyczące swojej animowanej produkcji z uniwersum „Tomb Raider”. Twórcy stawiają na zupełnie nową historię, w której Hayley Atwell wcieli się w poszukiwaczkę skarbów. Znana aktorka udzieli postaci głosu.

Netflix pracuje nad wieloma adaptacjami gier, a „Tomb Raider” może okazać się jedną z ciekawszych produkcji, ponieważ najwidoczniej platforma chce zadbać, by przygoda trzymała bardzo wysoki poziom. Firma potwierdziła pierwsze szczegóły, które brzmią obiecująco.

Za „Tomb Raider” w roli showrunnerki i scenarzystki będzie odpowiadała Tasha Huo, która wcześniej opracowała historię do „The Witcher: Blood Origin” oraz „Red Sonja”. Twórczyni zajmie się także produkcją i będzie opracowywała projekt wraz z założycielem i prezesem dj2 Entertainment Dmitrim M. Johnsonem („Sonic the Hedgehog”), Stephanem Bugajem i Howardem Blissem.

Potwierdzono już ważny szczegół – w opracowanej animacji nie zabraknie oczywiście Lary Croft i w poszukiwaczkę skarbów wcieli się Hayley Atwell, czyli aktorka, którą możecie kojarzyć z Marvel Cinematic Universe (Peggy Carter). Jeśli plotki zostaną potwierdzone, to może ona otrzymać bardzo dużą rolę w MCU.

Źródło: https://deadline.com/2021/09/hayley-atwell-lara-croft-netflix-anime-series-cast-1234831769/

Tagi: Hayley Atwell Netflix tomb raider