Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2021 10:39
Marvel's Wolverine
1827V

Wolverine będzie się odznaczać „dojrzałym klimatem”. Twórca obiecuje „pełnowymiarową” historię

Wolverine od Insomniac Games nie będzie kolejną kolorową i przygotowaną z myślą o każdym graczu opowieścią uznanego studia. Twórcy zapowiedzieli, że podążą w nieco innym kierunku niż miało to miejsce w przypadku przygody Spider-Mana, nie powinniśmy również obawiać się krótszej opowieści.

Marvel's Spider-Man, Marvel's Spider-Man: Miles Morales czy też Ratchet & Clank: Rift Apart to znakomicie wyglądające produkcje, które ze względu na kolorystykę, przyjęty styl czy fabułę kojarzą się całkiem przyjaźnie, a na pewno pod wieloma względami są dostosowane do szerokiego grona odbiorców.

Pierwsza zapowiedź Marvel's Wolverine prezentowała się naprawdę obiecująco i wywołała spore poruszenie wśród sympatyków bohatera, którzy rozpoczęli tworzenie teorii dotyczących fabuły oraz możliwych przeciwników. Gracze nie powinni się jednak obawiać, że klimat z wcześniejszych pozycji Insomniac Games przeniesie się do opowieści skupiającej się na Loganie. Brian Horton, dyrektor kreatywny gry, rozwiał wszystkie wątpliwości, szybko potwierdzając istotne fakty.

Wolverine zapewni „dojrzały klimat” i jednocześnie będzie pełnoprawną historią. W przypadku nowego tytułu nie doświadczymy krótszego epizodu przypominającego swoim rozmiarem Spider-Man Miles Morales, co wydaje się jak najbardziej istotne, bowiem właśnie Horton i zespół odpowiedzialny za mniejszą grę zajmują się nowym tytułem.

Czekając na Wolverine'a powinniśmy się uzbroić w cierpliwość, bowiem premiera pozycji nastąpi za kilka lat, a projekt jest we wczesnej fazie. Nie ulega jednak wątpliwości, że wielu fanów Logana zaciera łapy na tę produkcję.

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-wolverine-will-have-a-mature-tone-creative-director-confirms

Tagi: Insomniac Games Marvel's Wolverine Sony Interactive Entertainment