Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2021 07:37
Spider-Man 2
1596V

Spider-Man 2 może zachwycić oprawą. Zwiastun prezentował jakość gry z PS5

Na PlayStation Showcase nie brakowało efektownych materiałów, lecz nie wszystkie były typowym pokazem CGI. Prezentując Spider-Mana 2 Insomniac Games przedstawiło jakość rozgrywki z PS5. Trailer był zrealizowany w czasie rzeczywistym.

Jednym z największych ogłoszeń ostatniego PlayStation Showcase było ujawnienie Marvel's Spider-Man 2. Plotki o grze pojawiały się już kilka lat temu, jednak w końcu możemy oczekiwać na udostępnianie konkretnych wiadomości dotyczących produkcji – część z nich pojawiło się tuż po konferencji, natomiast niedawno aktor głosowy pracujący przy projekcie podkreślił olbrzymi rozmiar gry.

Pomimo bardzo dużej popularności materiału, część odbiorców narzekało, że pokaz Spider-Mana 2 był „zwykłym CGI”, a deweloperzy nie byli gotowi na pokaz choćby kilku ujęć z rozgrywki. Insomniac Games postanowiło zamknąć usta malkontentom i potwierdziło, że cały zwiastun został przygotowany w czasie rzeczywistym – to fragment rozgrywki pochodzący z PS5.

Co więcej, jeden z entuzjastów marki stworzył porównanie najnowszego trailera z materiałem promującym Spider-Man: Miles Morales (CGI) i wspomniał, że najnowsza pozycja studia to „pierwsza gra, która osiągnęła grafikę na poziomie CGI”.

Bryanna Lindsey, główna artystka efektów wizualnych z Insomniac Games, potwierdziła, że opracowanie zwiastuna w czasie rzeczywistym jest trudnym zadaniem, ale jest bardzo dumna z zespołu, który „podnosi poprzeczkę” jakości Insomniac Games.

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-spider-man-2-reveal-trailer-was-running-in-real-time-developer-says

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man 2 Sony Interactive Entertainment