Weekendowa promocja na GOG-u. Do zgarnięcia gry jRPG i świetne horrory

Gry
1363V
Weekendowa promocja na GOG-u. Do zgarnięcia gry jRPG i świetne horrory
Igor Chrzanowski | 12.09.2021, 16:30

Jak co tydzień na naszym rodzimym GOG-u mamy okazję zgarnąć kilka bardzo fajnych tytułów na sporych przecenach. Tym razem w ramach weekendowej i tematycznej oferty możemy dorwać świetne horrory i ciekawe jRPG-i.

Jesteśmy już w połowie września, więc powoli zaczynają się najważniejsze tegoroczne premiery, przez co gracze pragnący być bardziej na bieżąco z naszą branżą mogą przeoczyć tak ciekawe promocje, jakie trwają obecnie na rodzimym GOG.com.

Dalsza część tekstu pod wideo

Tradycyjnie już na stronie sklepu widnieje Oferta Tygodnia, w ramach której to możecie zgarnąć bardzo fajne przygodówki. Wśród nich między innymi Syberia 3: The Complete Journey za jedyne 22,19 zł, całą serię Broken Sword dostępną łącznie za 35 złotych, czy też aż 6 odsłon przygód Sherlocka Holmesa. Dodatkowo czeka tu na was Star Trek, Deponia 1-4, a nawet Harvester.

Dalej z okazji Miesiąca RPG na GOG-u możemy zakupić kilka naprawdę udanych, choć mniej popularnych jRPG-ów. Na zainteresowanych czeka zatem The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III za 138,49 zł, najnowsze The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV za 184,59 zł, czy też Ys Origins za 19,19 zł. 

Na koniec mamy Ofertę Weekendową, gdzie w rabatach do 89% czekają nas was między innymi Layers of Fear za 15,39 zł, Blair Witch za 54,99 zł, Amnesia: The Dark Descent za 15,39 zł, SOMA za 23,09 zł, trylogia Thief za 10,87 zł oraz The Escapists 2: Game of the Year Edition za 22,99 zł.

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper