Redfall to nowa gra twórców Dishonored! Deweloperzy opowiedzą przygodę o wampirach

News
2647V
Redfall to nowa gra twórców Dishonored! Deweloperzy opowiedzą przygodę o wampirach
Wojciech Gruszczyk | 13.06.2021, 20:23

Arkane Studios rozwija kolejne IP. Twórcy właśnie potwierdzili zupełnie nową produkcję, która pozwoli graczom zgłębić świat wampirów. Poznajcie Redfall – jedną z największych niespodzianek dzisiejszej konferencji.

Plotki o nowym tytule Arkane Studios pojawiły się już kilka tygodni temu, ale pewnie mało kto się spodziewał, że produkcja zostanie dzisiaj przedstawiona. Twórcy Dishonored chcą wykorzystać swoje wielkie doświadczenie, by opracować zupełnie nowe IP.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że gdy główny oddział Arkane Studios rozwija zaprezentowaną markę, to drugie studio pracuje nad Deathloop – jak widać przejęcie Bethesdy i tym samym francuskich deweloperów zapewni Microsoftowi wiele ciekawych gier.

Oczywiście Deathloop będzie aktualnie (czasowa ekskluzywność) dostępny wyłącznie na PlayStation 5 i PC. Jednak produkcja Arkane Studios trafi już wyłącznie na Xboksy i PC – opowieść będzie dostępna latem 2022 roku.

Twórcy tym razem postawią na kooperacyjną produkcję, w której naszymi wrogami będą wampiry? Trzeba przyznać, że pierwszy zwiastun wygląda naprawdę przyzwoicie.

Redfall to nowa gra twórców Dishonored! 

Urokliwe, wyspiarskie miasteczko Redfall w stanie Massachusetts jest oblegane przez legion wampirów, które doprowadziły do zaćmienia słońca i odcięły wyspę od świata zewnętrznego. Gracze, uwięzieni z garstką ocalałych, muszą zmierzyć się z diabolicznymi wrogami, wybierając postać spośród różnorodnych bohaterów i tworząc idealną drużynę zabójców wampirów. Redfall to kooperacyjny FPS w otwartym świecie stworzony przez Arkane Austin, który ukaże się wyłącznie na Xbox Series X|S oraz PC latem 2022 roku.

Źródło: własne

Komentarze (78)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper