Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2021 17:07
Nioh The Complete Edition
3756V

Nioh za darmo! Epic Games zaskakuje i promocja obejmuje 2 gry

Epic Games właśnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Gracze mogą pobrać dwie gry za darmo i na liście znalazł się Nioh. Producent Unreal Engine zapewnił kompletne wydanie produkcji ze wszystkimi wcześniej przygotowanymi dodatkami.

Ruch Epic Games jest nieoczekiwany, ponieważ w zeszłym tygodniu producent Fortnite zapowiedział, że gracze otrzymają za darmo tylko jeden tytuł – Sheltered. Jak jednak widać firma ponownie postanowiła zaskoczyć i proponuje graczom drugą produkcję... I tym razem szeroka publika nie powinna narzekać.

To jest promocja!

Nioh: The Complete Edition to znakomita pozycja, która w normalnej sytuacji na Epic Games Store jest nadal wyceniona na 179,99 zł. W tym wypadku otrzymacie dopracowaną pozycję z pełnym wsparciem kontrolerów, rozgrywką w 4K i cross-playem ze Steam. Koei Tecmo dorzuciło do pakietu trzy rozszerzenia:

  • Smok północy - Ten dodatek otwiera region Tohoku, gdzie „jednooki smok” Date Masamune w tajemnicy gromadzi kamienie dusz.
  • Niepokorny honor - Walcz podczas zimowego oblężenia Osaki i odkryj historię jednego z największych japońskich generałów okresu Sengoku, mężnego Sanady Yukimury.
  • Koniec rozlewu krwi - Dołącz do letniego oblężenia Osaki u schyłku okresu Sangoku w ostatnim rozdziale przygód Williama.

Nioh The Complete Edition zadebiutował na PC w 2017 roku i zebrał oceny na poziomie 84%. Natomiast Sheltered wylądowało na komputerach osobistych rok wcześniej i gra osiągnęła gorsze noty (62%) – jest to survivalowa gra strategiczna osadzona w postapokaliptycznym świecie.

Oferta jest dostępna do 16 września – następnie pobierzemy Speed Brawl i Tharsis. Sprawdźcie również promocję z Far Cry 3 i Trials Fusion.

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Nioh promocja sheltered za darmo