Trials Fusion również za darmo. Pobierzcie kolejną grę

Gry
1817V
Trials Fusion również za darmo. Pobierzcie kolejną grę
Wojciech Gruszczyk | 07.09.2021, 17:23

Ubisoft proponuje graczom kolejną produkcję. Oferta na darmowy Trials Fusion jest przeznaczona w głównej mierze dla mieszkańców Japonii, ale Europejczycy mogą sprawdzić grę. Promocja powinna szczególnie zainteresować fanów serii.

Gracze na PC mogą już pobrać za darmo Far Cry 3, ale to nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ francuski producent przygotował dodatkową ofertę, która powinna zainteresować głównie graczy z Japonii. Mimo to firma nie narzuca ograniczeń i mając odpowiedni odnośnik – z promocji skorzystamy także w innych krajach.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Trials Fusion pierwsi gracze zagrali w 2014 roku i tytuł w czasie premiery zebrał noty na poziomie 80%. Gra według Jakuba to „stare, dobre Trialsy”, które oferują wysoki poziom trudności i łady design – przeczytajcie pełną recenzję.

„Trialsy męczą. Trialsy denerwują. Wywołują poczucie bezsilności i frustracji. Trialsy bardzo, ale to bardzo bawią. Każdy, kto kiedykolwiek grał w którąkolwiek część serii wie, o czym mówię. Fusion to gra godna polecenia posiadaczom PS4”.

Z oferty mogą ponownie skorzystać gracze na PC, więc jeśli macie ochotę sprawdzić produkcję Ubisoftu, to skorzystajcie z poniższego odnośnika. Grę można przypisać do konta za pomocą urządzenia mobilnego lub komputera.

Jeśli wcześniej nie widzieliście rozgrywki z Trials Fusion, to poniższy zwiastun w dobry sposób prezentuje koncepcję.

Źródło: Twitter: Wario64

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper