Far Cry 3 za darmo! Promocja Ubisoftu pozwala pobrać znakomitą produkcję

Gry
6330V
Far Cry 3 za darmo! Promocja Ubisoftu pozwala pobrać znakomitą produkcję
Wojciech Gruszczyk | 07.09.2021, 15:47

Jak zachęcić do Far Cry 6? Najwidoczniej rozdając Far Cry 3. Ubisoft zaprasza graczy do odebrania darmowej gry! Jest to kapitalna okazja do nadrobienia zaległości lub ponownego spotkania z Vaasem.

Far Cry 6 zmierza na rynek, więc już dzisiaj mogliśmy spojrzeć na pierwszy unboxing edycji kolekcjonerskiej. Ubisoft wpadł na jeszcze jeden ciekawy pomysł i deweloperzy postanowili rozdać Far Cry 3.

Produkcja zadebiutowała w 2012 roku i zebrała mnóstwo pochwał – średnia ocen na poziomie 88% mówi sama za siebie. Gra była chwalona za dobry scenariusz oraz kapitalnego antagonistę. Dla wielu Vaas skradł show i jest nadal jedną z najważniejszych postaci dla całej serii.

Teraz Far Cry 3 możecie odebrać za darmo – oferta jest dostępna przez Ubisoft Connect i z promocji mogą skorzystać gracze na PC. Propozycja będzie dostępna do 11 września, ale klikając na poniższą grafikę traficie na stronę Ubisoftu, gdzie po zalogowaniu będziecie mogli wrzucić pozycję do swojej cyfrowej biblioteki.

W swoim czasie vergil następującymi słowami podsumował recenzję Far Cry 3:

„Po średnio udanej, drugiej odsłonie Far Cry, Ubisoft dał czadu. Mocno reklamowane nową definicją szaleństwa pokazuje jak powinno robić się wciągające FPS-y, z ogromnymi ilościami sandboksa. Niesamowita gra warta każdej złotówki”. - pełny tekst przeczytajcie TUTAJ.

Źródło: Ubisoft

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper