Xbox Game Pass otrzyma kolejną grę na premierę. Polski The Riftbreaker do wypróbowania za darmo

Gry
1777V
Xbox Game Pass otrzyma kolejną grę na premierę. Polski The Riftbreaker do wypróbowania za darmo
Wojciech Gruszczyk | 21.05.2021, 15:15

Microsoft właśnie potwierdził kolejną grę zmierzającą do Xbox Game Pass w dniu premiery. Amerykańska korporacja dogadała się z polskim Exor Studios i The Riftbreaker będzie dostępny w usłudze jeszcze w 2021 roku. Teraz gracze mogą sprawdzić wycinek gry.

The Riftbreaker zostało zapowiedziane kilka lat temu, a na początku 2020 roku deweloperzy potwierdzili, że PlayStation 4 i Xbox One są za słabe na akcję serwowaną przez Exor Studios. W późniejszym terminie mogliśmy nawet sprawdzić fragment rozgrywki.

Teraz Microsoft ogłosił pozytywną wiadomość – The Riftbreaker jesienią zadebiutuje w Xbox Game Pass. Z produkcją w ramach abonamentu zapoznają się gracze na Xboksach Series X|S i PC (Windows 10).

Nie musimy jednak czekać, by sprawdzić, czy The Riftbreaker przypadnie nam do gustu, ponieważ w sklepie Microsoftu znajdziecie The Riftbreaker: Prologue, który pozwala wypróbować produkcję. Pliki są jednak dostępne wyłącznie na PC.

The Riftbreaker będzie bez wątpienia ciekawą propozycją dla wielu graczy, ponieważ rodzimy mix gatunków może okazać się przyjemną grą na kilka wieczorów.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/05/21/the-riftbreaker-xbox-game-pass-on-day-one/

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper