Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2021 08:59
Death Stranding: Director's Cut
1137V

Death Stranding: Director's Cut na premierowym zwiastunie. Zobaczcie materiał opracowany przez Hideo Kojimę

Death Stranding: Director's Cut zadebiutuje pod koniec miesiąca – by podgrzać nieco atmosferę przed premierą, sprawdźmy ostateczny zwiastun gry. O pracach nad materiałem Hideo Kojima wspominał przez wiele tygodni, zapewniając jednocześnie, że to on jest odpowiedzialny za stworzenie trailera.

Death Stranding: Director's Cut zadebiutuje 24 września wyłącznie na PlayStation 5 i zaoferuje masę nowej zawartości, która jeszcze mocniej pozwoli nam się zagłębić w historii Sama Portera. Produkcja była już wielokrotnie promowana – wcześniej mogliśmy przyjrzeć się między innymi zwiastunowi oraz fragmentom rozgrywki, które zapowiadały nowe misje. Choć deweloperzy opowiedzieli już o wielu dodatkowych aspektach produkcji, nie wiemy, co przyniosą nowe zadania.

Premierowy zwiastun Death Stranding: Director's Cut został stworzony przez Hideo Kojimę. Japończyk regularnie informował o pracach nad filmikiem i zdecydowanie mówił o swoim stosunku do tytułu, podkreślając, że nie był on jego pomysłem i niekoniecznie wpisał się w konwencję historii, która zyskała nową zawartość. Szef Kojima Productions obiecywał, że najświeższy materiał zapewni jak najlepsze wrażenia wszystkim widzom – zaciekawi grą osoby, które już ukończyły historię, oraz zaintryguje nowych odbiorców.

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Kojima Productions Sony Interactive Entertainment