Surviving Mars za darmo. Gracze mogą pobrać dzisiaj już trzecią grę

Gry
2083V
Surviving Mars za darmo. Gracze mogą pobrać dzisiaj już trzecią grę
Wojciech Gruszczyk | 07.09.2021, 19:56

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak darmowych gier. Surviving Mars to trzecia produkcja, którą bez problemu wrzucimy na cyfrową listę, by w wolnej chwili pobrać tytuł i następnie dobrze się bawić. Tytuł jest do odebrania na Steam.

Ubisoft zaprosił dzisiaj graczy na pobieranie Far Cry 3, a dodatkowo okazało się, że gracze mogą skorzystać z dodatkowej oferty, by sprawdzić Trials Fusion. Dwie gry są dostępne bez dodatkowych kosztów na komputerach osobistych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nie inaczej wygląda sprawa z Surviving Mars, ale tutaj oczywiście nie korzystamy z oferty Ubisoftu – w tym wypadku promocja jest dostępna na Steam. Według oficjalnych informacji tytuł jest wyceniony na 107,99 zł, ale do 8 września (19:00) możemy otrzymać produkt za darmo na zawsze.

Premiera Surviving Mars odbyła się w 2018 roku i produkcja zebrała oceny na poziomie 76%. Od tego czasu deweloperzy znacząco rozbudowali pozycję i zadbali o kilka ulepszeń. Zachęcam również do zapoznania się z naszą recenzją gry – Patryk podsumował tekst następującymi słowami:

„Kolonizacja Marsa według wyobrażeń z drugiej połowy minionego wieku. Retro-futurystyczna oprawa i koncepcje obecne w dawnej fantastyce naukowej tworzą wciągającą mieszankę, chociaż sama rozgrywka wymaga jeszcze nieco szlifów.”

Jak widać sympatycy rozgrywki na PC nie mogą specjalnie narzekać, ponieważ jednego dnia zgarną aż trzy tytuły za darmo.

Źródło: Steam

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper