Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2021 15:16
Death Rally Remedy
1250V

Death Rally za darmo. Twórcy Alana Wake'a i Control rozdają swoją pierwszą grę

Remedy Entertainment jest najbardziej znane z gier takich jak Max Payne, Alan Wake i Control, ale twórcy rozpoczęli swoją karierę w branży od Death Rally. Po 25 latach od premiery – studio rozdaje tytuł wszystkim graczom.

Remedy Entertainment zapowiedziało wielkie plany związane z światem Control, ale według plotek deweloperzy powinni jeszcze w tym tygodniu zapowiedzieć Alan Wake Remastered. Zanim jednak otrzymamy taką bombę – pobierzcie za darmo Death Rally.

Fińskie studio 25 lat temu zaproponowało graczom produkcje, która może i nie podbiła rynku, to jednak w latach 2011-2012 zadbano nawet o mobilny remake. Teraz jednak studio postanowiło uczcić swój początek w branży i zaprasza fanów na pobranie Death Rally w wersji na PC (Steam).

Jest to klasyczna produkcja, więc nie możemy liczyć na wyjątkową oprawę, jednak jeśli zbieracie starsze pozycje, to na pewno warto wrzucić ten tytuł na listę. Sympatycy Remedy Entertainment mogą również sprawdzić od jakiej gry rozpoczęło studio, które od tego czasu zaproponowało nam kilka bardzo ciekawych historii.

Źródło: Twitter: remedygames

Tagi: Death Rally promocja Remedy Entertainment za darmo