Alan Wake Remastered pojawił się w tajwańskim Rakutenie! Gra zadebiutuje 5 października

Gry
2763V
Alan Wake Remastered pojawił się w tajwańskim Rakutenie! Gra zadebiutuje 5 października
Kajetan Węsierski | 05.09.2021, 08:30

Wygląda na to, że już za miesiąc będziemy mogli cieszyć się z odświeżonej wersji Alana Wake'a - tak pozwala sądzić karta produktu w Rakuten Taiwan.

Bieżący rok stoi pod znakiem kolejnych informacji na temat jednej z głośniejszych marek od Remedy Entertainment, a więc przygód Alana Wake'a. Co jakiś czas pojawiają się informacje o pracach nad sequelem (wspominał o nich nawet Jeff Grubb), a w czerwcu odkryto Alan Wake Remastered w bazie danych Epic Games Store. To oczywiście bardzo mocno rozpaliło serca fanów.

Teraz natomiast dostaliśmy konkretne informacje! Odświeżona wersja Alana Wake'a pojawiła się w tajwańskim Rakutenie! Co ważne, dostaliśmy także datę premiery i jeśli jest prawdziwa, to wyczekiwana gra zadebiutuje 5 października, a więc dokładnie za miesiąc! Projekt ma pojawić się na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X|S!

Co więcej, Daniel Ahmad, doskonale znany insider i analityk branży z Niko Partners, wspomniał na Twitterze, że projekt zostanie zapowiedziany już w przyszłym tygodniu. Możemy więc szykować się na zwiastun produkcji i przedstawienie tego, jak dużym odświeżeniem okaże się Alan Wake Remastered względem oryginalnej odsłony, która kończyła przecież w tym roku 11 lat.

Źródło: https://twitter.com/Wario64

Komentarze (102)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper