Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.09.2021 11:57
Spectre. Walki nastawione na stealth na pierwszych zwiastunach i screenshotach
483V

Spectre. Walki nastawione na stealth na pierwszych zwiastunach i screenshotach

Na horyzoncie pojawiła się bardzo ciekawa produkcja, która może się pod pewnymi względami kojarzyć z kultową serią Splinter Cell. Chodzi o Spectre.

W Spectre, sieciowej grze nastawionej na motywy stealth, możemy wcielić się w dwie rywalizującego ze sobą grupy: Reaperów, który są uzbrojeni po zęby i w przemykających po cichu szpiegów, zwanych Spectrami. W tytule możemy wcielać się w członków dowolnej grupy, polując na zespół stawiajacy na stealth, albo przemykając w cieniu i próbując uniknąć wykrycia przez oponentów. Rozgrywka ma się odbywać wyłącznie w sieciowym otoczeniu (gra nie zapewni kampanii singleplayer).

Produkcja łączy w jednym pakiecie perspektywę FPP z TPP (wygląda na to, że jako szpiedzy będziemy działać w TPP). Spectre dorobiło się już pierwszych zajawek. Niestety brakuje w tych filmikach gameplayu. Mamy za to do dyspozycji pierwsze screenshoty przedstawiające rozgrywkę, które czekają na was poniżej, w naszej galerii.

Wiadomo, że Spectre tworzone przez studio Symbiosis Games, ma trafić do cyfrowej dystrybucji na Steam jeszcze w tym roku. Nie podano jeszcze dokładnego terminu premiery.

Źródło: Steam

Tagi: PC spectre Steam