Doom Patrol z oficjalnym zwiastunem 3. sezonu. Szykujmy się na wielkie emocje

Filmy/seriale
532V
Doom Patrol z oficjalnym zwiastunem 3. sezonu. Szykujmy się na wielkie emocje
Iza Łęcka | 03.09.2021, 08:55

3. sezon „Doom Patrol” nadciąga wielkimi krokami. By zachęcić widzów do zbliżającej się premiery w HBO Max i HBO GO zaprezentowano kolejny szalony trailer. Sprawdźmy, co czeka nas w nowych odcinkach.

Absurdalne i pełne zdumiewających zwrotów akcji przygody ekipy wyrzutków ze stajni DC zadebiutowały na srebrnym ekranie w 2019 roku i spotkały się z całkiem przyzwoitym przyjęciem odbiorców (96% od krytyków i 71% od widzów na serwisie Rotten Tomatoes). Następna seria, już nieco mniej pozytywnie odebrana przez zwykłych użytkowników serwisu (62%) nie zniechęciła twórców do kontynuacji i dalszych prac. Już w sierpniu mogliśmy sprawdzić pierwszy 
materiał promujący nowe epizody.

Tymczasem nadciąga 3. sezon „Doom Patrolu” – Cyborg, Crazy Jane, Negative Man, Robotman będą musieli zmierzyć się z nowym przeciwnikiem, jakim jest grupa Sisterhood of Dada. Zapowiada się następne starcie z wymagającymi wrogami, a jak możemy oczekiwać po najnowszym zwiastunie, nie zabraknie kolejnych dziwnych sytuacji, z którymi będą musieli się zmierzyć bohaterzy.

W serialu bazującym na serii stworzonej przez Granta Morrisona występują Matt Bomer, April Bowlby, Diane Guerrero, Joivan Wade, Brendan Fraser, Abigail Shapiro oraz Timothy Dalton, natomiast głównym twórcą odpowiedzialnym za produkcję jest Jeremy Carver („Supernatural, „Częstotliwość”). Premiera 3. sezonu „Doom Patrolu” została zaplanowana na 23 września na HBO Max. Możemy oczekiwać, że widzowie z Polski zobaczą produkcję za pośrednictwem HBO GO, gdzie są dostępne wcześniejsze odcinki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi recenzjami - „Sportowe opowieści: Zbrodnia i kary”, „Mistrz” oraz „Zabójczy koktajl”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper