Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2021 18:29
Xbox Series X i Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni
3342V

Xbox Series X z kolejnym specjalnym wydaniem. Microsoft współpracował z Marvelem, by opracować konsolę

Microsoft właśnie zaprezentował następne specjalne wydanie Xboksa Series X. Najnowsza propozycja trafi w gust fanów Marvela, którzy nie mogą się doczekać najnowszej produkcji z Marvel Cinematic Universe. Zobaczcie odświeżoną konsolę.

Microsoft w ostatnich tygodniach zaskakuje graczy kolejnymi wydaniami Xboksa Series X. Na początku firma przygotowała specjalne wydanie dla fanów Psychonauts 2, podczas cyfrowego gamescomu pokazano sprzęt dla sympatyków Halo Infinite, a dzisiaj przedstawiono produkcję dla entuzjastów Marvel Cinematic Universe.

Urządzenie przygotowane z Marvelem powstało, by uczcić nadciągającą premierę „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”. Firma zadbała o odświeżenie konsoli oraz kontrolera, a w zestawie znajduje się jeszcze kod na 12 miesięcy Xbox Game Pass. Wszystko zostało zamknięte w specjalnym opakowaniu:

Konsola (identycznie jak wydanie z Psychonauts 2) nie trafi do sprzedaży. Microsoft przygotował specjalne wydanie, które można wygrać przez polubienie i podanie dalej wiadomości na Twitterze.

Co sądzicie o tym wydaniu? Przeczytajcie naszą recenzję „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”.

Xbox Series X - Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni - specjalne wydanie

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/09/01/shang-chi-xbox-custom-console/

Tagi: Microsoft Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni Xbox Xbox Series X