Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2021 18:50
Xbox Series X - Psychonauts 2
3620V

Xbox Series X z pierwszym specjalnym wydaniem! Microsoft zaprezentował zaskakującą konsolę

Microsoft ujawnił specjalne wydanie Xboksa Series X. Urządzenie nie trafi do sprzedaży, ale szczęśliwy gracz zgarnie zaskakującą konsolę z odświeżonym kontrolerem. Nadciąga unikat, który byłby prawdziwym skarbem dla wszystkich fanów serii Psychonauts.

Xbox Series X jest od premiery sprzedawany w czarnym wydaniu, ale możemy mieć pewność, że w pewnym momencie Microsoft przedstawi nowe warianty kolorystyczne urządzenia. Jak wiadomo bryła idealnie nadaje się do odświeżenia, a gracze sami przygotowują między innymi naklejki, by odpowiednio upiększyć sprzęt.

Microsoft postanowił wykorzystać premierę Psychonauts 2, by zaprezentować specjalne wydanie Xboksa Series X – tutaj nie jesteśmy świadkami zwykłego odświeżenia, ponieważ producent zadbał o dodatkowe wstawki, a nawet dorzucił na konstrukcję „czapkę”... Choć możemy podejrzewać, że w trakcie rozgrywki lepiej odłożyć ten element obok konsoli.

Jeden szczęśliwiec wygra tak odpicowanego Xboksa Series X – niestety w Polsce nie możemy brać udziału w loterii. Mam jednak nadzieję, że w przyszłości pojawi się więcej takich propozycji... A może nawet Microsoft zdecyduje się na sprzedaż samych „dodatków”, by gracze mogli ulepszyć wygląd sprzętu? Na pewno znaleźliby się chętni na taką propozycję.

Xbox Series X - Psychonauts 2 - 1

Xbox Series X - Psychonauts 2 - 2

Xbox Series X - Psychonauts 2 - 3

Xbox Series X - Psychonauts 2 - 4

Xbox Series X - Psychonauts 2 - 5

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/rewards/psychonauts-2-series-x-sweepstakes?rtc=1

Tagi: Double Fine Productions Psychonauts 2