Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2021 15:30
Halo Infinite
1356V

Halo Infinite już można instalować na Xboksy i PC. Microsoft przygotowuje graczy na wielką premierę

Na 98 dni przed premierą gracze mogą przygotować się na powrót Master Chiefa. Microsoft zapewnił pre-install, dzięki któremu fani mogą mieć pewność, że ich urządzenia będą gotowe na premierę Halo Infinite.

Na gamescom Opening Night Live odbyła się efektowna prezentacja Halo Infinite, ponieważ deweloperzy zaprezentowali zwiastun pierwszego sezonu rozgrywek PVP, a nawet przedstawili limitowane wydanie Xboksa Series X oraz ujawnili specjalną wersję kontrolera Elite 2.

Tytuł zadebiutuje na rynku za 98 dni, ponieważ data premiery została zaplanowana na 8 grudnia 2021 roku, ale już teraz gracze mogą rozpocząć pre-install, by w dniu debiutu wszystkie pliki czekały na fanów Master Chiefa.

Z oferty instalacji mogą już teraz skorzystać klienci Xbox Game Pass, więc jeśli jesteście w gronie graczy, którzy są członkami usługi i zamierzają w grudniu sprawdzić oczekiwaną produkcję 343 Industries, to możecie już teraz kliknąć TUTAJ.

Halo Infinite będzie prawdopodobnie ostatnią dużą pozycją Xbox Game Studios z 2021 roku – Microsoft zapewnił już Psychonauts 2, Microsoft Flight Simulator, a gracze mogą jeszcze szykować się na Forza Horizon 5 oraz Age of Empires 4.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/09/01/coming-soon-xbox-game-pass-september-2021/

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft