Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2021 15:32
Uncharted Collection
1310V

Uncharted Collection zmierza na PC? Gracze spierają się o rzekomy przeciek

Już w przyszłym tygodniu ma zostać zaprezentowana kolekcja Uncharted, która trafi na komputery osobiste. W Sieci wylądowało zdjęcie, jednak przynajmniej aktualnie trudno potwierdzić jego autentyczność – część graczy jest przekonanych, że Sony szykuje się do wielkiego ogłoszenia.

Na forum Resetera pojawiła się grafika z Reddita, która ma rzekomo zapowiedzieć „Uncharted Collection”, jednak nie będzie to zwykła kolekcja znana z konsol PlayStation, ponieważ w zestawie podobno znajdzie się aż pięć gier z serii: Uncharted Fortuna Drake’a, Uncharted 2: Pośród złodziei, Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, Uncharted 4: Kres złodzieja oraz Uncharted: Zaginione dziedzictwo.

Materiał zwiastuje pojawienie się gry na Steam oraz Epic Games Store, ale na zdjęciu widzimy także logo Nixxes, czyli najnowszego nabytku PlayStation Studios, które ma odpowiadać za przygotowanie portów gier z PlayStation na PC.

Opinie na temat tego zdjęcia są podzielone, jednak jest to rzekomo przygotowana fotka posta, który ma zostać opublikowany na głównym Twitterze PlayStation 6 września 2021 roku, a sam zestaw podobno zadebiutuje 7 grudnia.

Część graczy wierzy w prawdziwość tej grafiki, ale nie brakuje głosów, że jest to prosta podróbka, która ma tylko pobudzić fanów marki Uncharted. Warto jednak przypomnieć, że Sony już oficjalnie wspomniało o przeniesieniu Uncharted 4 na PC.

Uncharted Collection PC - przeciek

Źródło: https://www.resetera.com/threads/rumor-uncharted-collection-for-pc-leaked.480100/

Tagi: Sony Uncharted Uncharted Collection Uncharted PC