Tale of Immortal. Chińska gra, która podbiła rynek PC, wreszcie oficjalnie przetłumaczona

News
1159V
Tale of Immortal. Chińska gra, która podbiła rynek PC, wreszcie oficjalnie przetłumaczona
Bartosz Dawidowski | 01.09.2021, 13:23

Na początku roku niespodziewanie na Steam zarządziła nieznana chińska produkcja pt. Tale of Immortal, wyprzedzając w sprzedaży Rust i GTA 5. Wreszcie pozycja jest dostępna w języku angielskim.

Zachwalany przez chińskich graczy Tale of Immortal dorobił się w końcu pełnego i oficjalnego tłumaczenia angielskiego (wcześniej były podejmowane próby stworzenia fanowskich translacji). Do zabawy może już zatem przyłączyć się znacznie więcej osób, niż poprzednio, kiedy gra była dostępna tylko w chińskiej wersji językowej.

Aktualnie możemy skorzystać z promocji na Tale of Immortal. Dzięki rabatowi wynoszącemu 20% tytuł kupimy do 3 września w cenie 57 zł na Steam.

Tale of Immortal spotkał się z bardzo ciepłym przyjęcie graczy. Na Steam gra ma aż 87% pozytywnych recenzji (średnia wyciągnięta z 96 tysięcy werdyktów użytkowników). Więcej na temat tego sandboksowego tytułu z elementami RPG, inspirowanego chińską mitologią i legendami, przeczytacie w pierwszym newsie, w którym donosiliśmy o ogromnym zainteresowaniu produkcją z Państwa Środka.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/tale-of-immortal/english-update

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper