Iza Łęcka Iza Łęcka 31.08.2021 11:13
Ty Netflix 3 sezon
693V

Ty z zapowiedzią 3. sezonu. Wiemy, kiedy na Netflixie zadebiutują nowe odcinki

Kilka tygodni przed premierą najnowszej serii „Ty” streamingowy gigant podzielił się enigmatycznym zwiastunem. Czekacie na nową przygodę elektryzującego Joego Goldberga? Sprawdźcie materiał.

Serial „Ty” bazujący na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes zadebiutował na platformie SVOD pod koniec 2018 roku i cieszył się sporym zainteresowaniem wśród widzów (średnia na serwisie Rotten Tomatoes wynosi 93%). Już po roku główny bohater ponownie podzielił się swoją historią, która przypadła do gustu odbiorcom (średnia 87%). Netflix nie rezygnuje z tak dogodnych szans, dlatego już wkrótce sprawdzimy następne odcinki produkcji.

Premiera 3. sezonu „Ty” została zaplanowana na 15 października. Główny bohater stanie przed ogromnym wyzwaniem, jakim będzie odnalezienie się w nowej roli. Pozornie najbardziej komfortowe miejsce zamieszkania, czyli Madre Linda w północnej Kalifornii, będzie przyczyną kolejnych rozterek Joego, którego myślami zawładnie następna kobieta, potencjalnie idealna partnerka. Czy jednak uda się mu wywinąć z obecnej relacji? Tego dowiemy się wkrótce.

Efektowny materiał już na pierwszy rzut oka może się skojarzyć z publikacjami, które zapowiadały odcinki „Dextera” - ujęcia są utrzymane w podobnym klimacie. Zresztą wielu odbiorców widzi całkiem sporo podobieństwo między tymi produkcjami... W 3. sezonie oprócz Penna Badgleya oraz Victorii Pedretti, zobaczymy również Shalitę Grant, Travisa Van Winkle'a czy Scotta Speedmana.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi recenzjami - „Mistrza”, 2 odcinków 5. sezonu „Domu z papieru” oraz „Otwórz oczy”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix Trailer Ty You zwiastun