Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2021 15:40
Dom z papieru w Watch Dogs Legion
554V

Dom z papieru w Watch Dogs Legion. Ubisoft zapowiada crossover

Ubisoft kolejny raz współpracuje z platformą Netflix. Jeszcze przed premierą piątego sezonu „Domu z papieru” zapowiedziano crossover z Watch Dogs Legion. Gracze będą mogli wskoczyć w znane wdzianka i sprawdzą ekskluzywną misję.

Ubisoft nie powiedział ostatniego słowa w przypadku Watch Dogs Legion. Twórcy w zeszłym tygodniu zaproponowali graczom darmowe nowości, a teraz zapowiedziano kolejny dodatek, który powinien szczególnie zainteresować fanów wielkiego hitu platformy Netflix.

Francuski producent potwierdził, że „La Casa de Papel przejmuje kontrolę w Watch Dogs: Legion” i gracze mogą oczekiwać ekskluzywnej misji, podczas której zainteresowani wskoczą w czerwone stroje i zapoznają się z „krypto-napadem” dla Ruchu Oporu. Gdy zainteresowani ukończą wyzwanie, to odblokują ekskluzywną skórkę dla swoich rekrutów.

Na przedstawionym zwiastunie możemy sprawdzić kilka scen, które pokazują, że podczas misji skorzystamy z różnych zabawek.

Jeśli jesteście fanami „Domu z papieru” – z samego rana prezentowaliśmy na portalu wstępne wrażenia z najnowszego sezonu serialu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dom z papieru Ubisoft Watch Dogs Legion