Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.08.2021 15:30
Forza Horizon 5 screenshot
1725V

Forza Horizon 5 na nowych zrzutach ekranu. Playground Games prezentuje auta w ruchu i niesamowite detale

O nadchodzącej odsłonie Forza Horizon można bez wątpienia napisać wiele, ale zawsze powinno się wspomnieć w tych rozmowach o tym, jak kapitalnie prezentuje się ona pod kątem wizualnym.

Forza Horizon 5 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier końcówki tego roku. Fani wyścigów prawdopodobnie już teraz odliczają dni do wielkiej premiery, a wielu z nich wygląda kolejnych informacji związanych z produkcją od PlayGround Games. A twórcy ciągle je dostarczają - dostajemy przecież masę nowych zwiastunów oraz materiałów z rozgrywki.

I choć od ostatnich opublikowanych wideo minęło zaledwie kilka dni, twórcy już serwują nam kolejne przyjemne niespodzianki. Tym razem opublikowano pięć zjawiskowych zrzutów ekranu. Możemy podejrzeć na nich auta w ruchu (zarówno w mieście, jak i na terenach pozamiejskich) oraz świetnie dopieszczone detale (tu polecam rzucić okiem na screenshot z kierownicą).

Materiały rzeczywiście robią fenomenalną robotę i tylko ugruntowują w tym, co już wiemy - 9 listopada dostaniemy jedną z najlepiej wyglądających gier samochodowych w historii branży. Jeśli tylko twórcom uda się wypracować odpowiedni model jazdy oraz mapy, które będą zachęcały do kolejnych wyścigów, będziemy mieli do czynienia z prawdziwym hitem. Zdecydowanie warto czekać.

Źródło: https://www.gamereactor.eu/five-new-stunning-screenshots-from-forza-horizon-5/

Tagi: Forza Horizon 5 PlayGround Games Xbox Game Studios