Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.08.2021 13:30
Saints Row 2022 DLC
1018V

Saints Row doczeka się trzech DLC po premierze! Poznaliśmy zawartość Edycji Platinum

Wiele wskazuje na to, że fabuła nadchodzącej odsłony Saints Row nie dobiegnie końca wraz z końcem kampanii w podstawowej wersji gry. Twórcy szykują dodatki!

Ogłoszenie Saints Row (2022) było bez wątpienia jednym z największych, do jakich doszło podczas rozgrywającego się niedawno gamescom 2021. I choć oczywiście duża część graczy żyje w ostatnich dniach właśnie tą zapowiedzią, to niestety nie obyło się bez kontrowersji. Twórcy postanowili w prześmiewczy sposób odnieść się do krytyki fanów, co wywołało lawinę.

Warto jednak skupić się na pozytywnych aspektach, a tym bez wątpienia jest fakt, iż poznaliśmy zawartość specjalnej, Platynowej Wersji gry. Znajdą się w niej przeróżne bonusy (Kask DJ-a Idoli, Migoczący kij oraz Krosowiec "Pustynna Burza"), ale także Saints Row: The Third Remastered (które jest obecnie do odebrania za darmo na Epic Games Store).

Jednak żaden z tych elementów nie wywołał tyle szumu ile informacja, że przy zakupie tej wersji, dostaniemy dostęp do trzech DLC, które zadebiutują już po premierze samego tytułu. Niestety na ten moment nie znamy ich szczegółów, ale można spodziewać się, iż związane będą z kampanią fabularną. Szczegóły poznamy prawdopodobnie najwcześniej w przyszłym roku, więc warto uzbroić się w cierpliwość.

Saints Row 2022

Źródło: https://www.pcgamesn.com/saints-row/dlc-expansions

Tagi: Deep Silver sa Saints Row (2022) Volition