Ghost of Tsushima Director's Cut na nowym zwiastunie. Twórcy chwalą się ocenami gry

News
951V
Ghost of Tsushima Director's Cut na nowym zwiastunie. Twórcy chwalą się ocenami gry
Kajetan Węsierski | 28.08.2021, 09:30

Na kanale PlayStation na YouTube pojawił się zupełnie nowy zwiastun, w którym twórcy chwalą się pozytywnymi ocenami, jakie zgarnęła najnowsza produkcja od Sucker Punch. 

Ghost of Tsushima Director's Cut zadebiutowało zaledwie tydzień temu i już spotkało się z całkiem sporym zainteresowaniem (co w gruncie rzeczy nie może dziwić). I choć ogólne oceny są pozytywne (zapraszam oczywiście do naszej recenzji), to nie obyło się bez bombardowania na agregatorach ocen - fani narzekają na wysoką cenę oraz małą liczbę konkretnych ulepszeń

Wczoraj w Internecie pojawił się natomiast zupełnie nowy zwiastun wspominanego tytułu - tym razem popremierowy. Zadebiutował on na oficjalnym kanale PlayStation, na YouTube. I, jak to bywa w podobnych przypadkach, skupia się na ocenach i opiniach, jakie gra zgarnęła w recenzjach największych portali. Nie mogło zabraknąć notowań z Game Informera czy Famitsu. 

Co ciekawe, w trzydziestosekundowym materialne wspominano także o ponad stu nominacjach gry do różnych nagród. Jakby więc nie spojrzeć, jest się czym chwalić. Dajcie znać, czy mieliście już przyjemność spędzić trochę czasu na wyspie Iki i jak Waszym zdaniem wypadają zmiany pod kątem nowej generacji konsol. Są warte swojej ceny, czy raczej powinny być w pełni darmowe? 

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-of-tsushima-directors-cut-trailer-highlights-strong-critical-reception

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych