Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2021 19:30
Dying Light 2 Stay Human
1586V

Dying Light 2 z prezentacją walki. Zobaczcie pokaz

Już dzisiaj odbędzie się kolejny Dying 2 Know, podczas którego Techland przedstawi nowe informacje dotyczące Dying Light 2. Twórcy skupiają się tym razem na pojedynkach oraz eksploracji świata, więc możemy liczyć na sporo ciekawych fragmentów z rozgrywki. Zamierzacie oglądać wydarzenie? Zapraszamy.

Techland przygotowuje się do grudniowej premiery Dying Light 2 Stay Human i w ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ciekawych informacji od rodzimego studia. Twórcy potwierdzili wykorzystanie nowoczesnych technologii firmy NVIDIA, pokazali nowy materiał, a dzisiaj odbędzie się kolejna prezentacja.

Trzeci epizod Dying 2 Know skupia się na dwóch głównych filarach rozgrywki – parkourze i walce. Trudno sobie wyobrazić gameplay z produkcji Techlandu bez tych elementów, więc możemy liczyć na sporo ciekawych informacji, które pozwolą nam w spokoju wyczekiwać na grudniową premierę gry.

Warto na pewno zauważyć, że Techland coraz częściej i coraz śmielej pokazuje przygodę, więc najwidoczniej możemy w tym wypadku w spokoju oczekiwać debiutu. Studio ma jeszcze kilka tygodni, by pokazać między innymi rozgrywkę z poprzedniej generacji, co na pewno będzie ważne dla wielu graczy, którzy wciąż nie zdecydowali się na kupienie PS5 i XSX|S.

Zobaczcie stream:

Tagi: Dying Light 2 Stay Human Techland