Dying Light 2 na konferencji Microsoftu! Zobaczcie nowy gameplay

Gry
2642V
Dying Light 2 na konferencji Microsoftu! Zobaczcie nowy gameplay
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2021, 19:03

Microsoft miał okazję zapowiedzieć Dying Light 2 i najwidoczniej współpraca polskiego studia z amerykańską korporacją trwa w najlepsze. Konferencja na gamescomie to kolejna prezentacja giganta z Redmond, na której możemy sprawdzić nowy gameplay z Dying Light 2.

Techland systematycznie spotyka się z graczami, by opowiadać o nowościach związanych z Dying Light 2. Deweloperzy jednocześnie prezentują graczom historię i zarazem wprowadzają do ekscytującego świata, w którym zarażeni to tylko początek problemów ocalonych.

Dying Light 2 Stay Human zadebiutuje już w grudniu i choć jeszcze w tym tygodniu odbędzie się kolejny stream Techlandu, to firma postanowiła ponownie zaprezentować swoją produkcję na wydarzeniu Amerykanów. Można odnieść wrażenie, że polskie studio jest bardzo pewne swego, co miejmy nadzieję tym razem zakończy się wielkim, grudniowym sukcesem.

Polacy otwierają imprezę Microsoftu? Jak widać Amerykanie potrafią docenić Techland i na dzisiejszym wydarzeniu otrzymaliśmy przedsmak rozbudowanej mechaniki eksploracji, ale również zobaczyliśmy trochę rywalizacji. Twórcy pokazali kilka nowych scen i potwierdzają płynną eksplorację – protagonista może bez problemu skoczyć z dachu, użyć spadochronu, a następnie linki z hakiem, by wskoczyć w sam środek przeciwników i pokazać im swoje umiejętności.

Źródło: własne

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper