Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.08.2021 10:45
WarioWare: Get It Together! Nintendo przypomina o demie i pokazuje tryby zabawy dla 4 osób
380V

WarioWare: Get It Together! Nintendo przypomina o demie i pokazuje tryby zabawy dla 4 osób

Nintendo w zeszłym tygodniu opublikowało wersję demonstracyjną WarioWare: Get It Together. Japońska firma ponownie przypomina nam o tym exclusivie, zmierzającym na Switch.

Tym razem Nintendo przygotował zwiastun z przeglądem najważniejszy atrakcji gameplayowych w WarioWare: Get It Together. W zasadzie można powiedzieć, że formuła zabawy jest tu doskonale znana i niezmieniona od lat: tytuł jak zwykle składa się z serii szybko następujacych po sobie minigierek z bardzo prostym sterowaniem. Wydawca oprowadza nas w trailerze po kolejnych wyzwaniach (jest ich w grze ponad 200) z udziałem różnych postaci.

Najważniejsza nowość w WarioWare: Get It Together to możliwość zabawy w wielu minigierkach w 2 osoby. W trakcie rozgrywki będziemy stopniowo odblokowywać w trybie Story nowe etapy oraz konkurencje multiplayerowe nawet dla 4 osób. Nintendo zaprezentowało tutaj takie imprezowe tryby dla 4 osób jak "siatkówka" High Five, wyzwanie piłkarskie Gotta Bounce, Baloon Bang, Sly Angle, Puck'er Up czy Frenemy Frenzy.

WarioWare: Get It Together jest obecnie dostępne w formie dema na eShop. Premiera gry odbędzie się już 10 września 2021 r.

Tagi: Nintendo WarioWare: Get It Together!