Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2021 18:17
Nacon MG-X
939V

Nacon MG-X został „zaprojektowany dla Xbox Game Pass”. Zobaczcie zwiastun sprzętu

Nacon ujawnił kolejny sprzęt przygotowany z myślą o graczach sympatyzujących z platformami Microsoftu Nacon MG-X to specjalny uchwyt, który pozwoli zainteresowanym ogrywać najlepsze gry na ekranie telefonu.

Nacon w zeszłym roku potwierdził nawiązanie współpracy z Microsoftem, na mocy której powstały już pierwsze kontrolery tego producenta dla Xboksów. Na naszym portalu mogliście przeczytać recenzje Nacon Pro Compact.

Teraz jednak firma postanowiła zadbać o fanów rozgrywki na małym ekranie i Nacon MG-X to „gamingowy uchwyt”, który powinien zainteresować entuzjastów mobilnej rozgrywki z Xbox Game Pass. Producent zadbało „wszystkie funkcje oficjalnego kontrolera” i zapewni nawet 20 godzin rozgrywki.

Nacon MG-X będzie działać z urządzeniami o maksymalnej przekątnej ekranu do 6,7-cala, więc raczej gracze nie będą mieć problemu, by skorzystać ze swojego sprzętu podczas gry.

Producent podkreśla, że Nacon MG-X został „zaprojektowany dla Xbox Game Pass” i pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy chętnie skorzystają z takiej propozycji – jak wiadomo Microsoft wciąż rozwija Xbox Cloud Gaming i proponuje graczom dostęp do kolejnych gier w ramach chmury.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nacon Nacon MG-X Xbox Xbox Game Pass