Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.08.2021 10:08
Doom Eternal z pierwszymi szczegółami aktualizacji 6.66. Tryb Hordy i ulepszenia w Battlemode
839V

Doom Eternal z pierwszymi szczegółami aktualizacji 6.66. Tryb Hordy i ulepszenia w Battlemode

Bethesda oraz id Software już zapowiedziały kolejne nowości w Doom Eternal. Jedną z szykowanych atrakcji jest świeży tryb zabawy.

Twórcy Doom Eternal już zapowiadają aktualizację 6.66, która zostanie wydana na jesieni. Najważniejszą nowością wnoszoną przez te pliki będzie obiecany już wcześniej Tryb Hordy. Chodzi o moduł singleplayer, o którym id Software mówiło już w lipcu 2021 roku, stwierdzając, że porzuca prace nad Trybem Inwazji i koncentruje się właśnie na rozgrywce w Hordzie.

Według deweloperów Tryb Hordy w Doom Eternal zapewni ogromną różnorodność wyzwań i wysoki poziom trudności, którego oczekują gracze. Wiadomo też, że wielu zmian w aktualizacji 6.66 doczeka się BATTLEMODE - przede wszystkim lepszej struktury rankingowej i usprawnionego mechanizmu matchmakingu. System będzie teraz uwzględniać lepiej nasze zwycięstwa, tak by dochodziło do starć graczy na podobnym poziomie umiejętności.

Ostatnią z nowości, które przyniesie aktualizacja 6.66 będzie Stronghold, czyli zupełnie nowa arena, wprowadzana do trybu BATTLEMODE. Aktualizacja zostanie wydana na jesieni 2021 r.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/doom-eternal-update-6-66-will-add-horde-mode-will-overhaul-battlemode/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software