Call of Duty: Vanguard na zwiastunie. 20 map na start, rozbudowana historia i więcej – znamy szczegóły

News
4622V
Call of Duty: Vanguard na zwiastunie. 20 map na start, rozbudowana historia i więcej – znamy szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 19.08.2021, 19:57

Nie możemy mówić o wielkiej niespodziance, ale Call of Duty: Vanguard został właśnie zaprezentowany. Zobaczcie zwiastun gry oraz poznajcie najnowsze szczegóły dotyczące produkcji. Activision nie zawiodło dostarczając kawał ciekawego zwiastuna.

Jeszcze przed samą prezentacją wyciekły szczegóły Call of Duty: Vanguard, ale teraz możemy spojrzeć na premierowy zwiastun oraz poznać kolejne konkrety dotyczące gry. W listopadzie gracze zapoznają się z kampanią, trybem sieciowym oraz walką z zombie – twórcy nie zmarnowali czasu, ponieważ zapewnią sporą zawartość.

Call of Duty: Vanguard otrzyma od premiery aż 20 map (16 standardowych i 4 Champion Hill) i według deweloperów „nowe elementy sprawią, że gameplay będzie świeży dla weteranów”. W zmaganiach sieciowych będziemy mogli wysadzać ściany, deski czy też okna, by przykładowo stworzyć nowe przejścia i w ciekawy sposób zaatakować przeciwników. Studio podkreśla, że lokacje są teraz „dynamiczne”.

W kampanii wcielimy się w rolę specjalnego oddziału, który jest gotowy wyruszyć do serca Berlina, aby odkryć straszliwą prawdę kryjącą się za Projektem Feniks. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się coś, co ma „ukształtować przyszłość nazistów i Rzeszy po upadku Hitlera”. Choć historia jest „inspirowana prawdziwymi wydarzeniami”, to jednak takie elementy jak Projekt Feniks odbiegają od rzeczywistości.

Activision potwierdza również nowy system Gunsmith oraz tryb Champion Hill (to mini Battle Royale) – wydawca ujawnił także, że nad zmaganiami zombie pracuje Treyarch, czyli zespół, który wdrożył ten wariant zabawy do serii.

Studio potwierdziło również „nowy system anty-cheat na PC”, który będzie wdrożony do Call of Duty: Vanguard i Call of Duty Warzone.

Gra zadebiutuje 5 listopada.

Możemy liczyć na otwartą betę przed premierą.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych