Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2021 19:31
Watch Dogs: Legion x Assassin's Creed
1121V

Watch Dogs Legion x Assassin's Creed. Zwiastun zapowiada wielki crossover

Ubisoft zaprezentował pełny zwiastun nowości zmierzających do Watch Dogs Legion. Gracze mogą szykować się na interesujący crossover – Darcy z Bractwa Asasynów pojawi się w Londynie. Jest to w pełni grywalna postać.

Watch Dogs Legion zadebiutował w zeszłym roku, ale Ubisoft nadal rozwija grę i gracze mogą szykować się na poznanie Darcy. Twórcy za pomocą tej postaci łączą swoje dwa wielkie IP, a jednocześnie zapewniają graczom grywalną postać, która może korzystać ze znanego sprzętu.

Ubisoft nadal nie zdecydował się na pełne połączenie Watch Dogs i Assassin's Creed oferując graczom produkcję, która zestawia oba IP i zapewnia zainteresowanym ciekawą historię, ale aktualnie możemy sprawdzić, jak skrytobójczyni poradzi sobie we współczesnym Londynie.

Darcy trafia do Watch Dogs Legion za sprawą Przepustki Sezonowej – fani pozycji mogą wcielić się w postać i za jej pomocą wykonywać szereg zadań w wielkim świecie stworzonym przez Ubisoft. Jak wiadomo koncepcja gry bez głównego bohatera sprawia, że deweloperzy mogą bez problemu rozbudowywać nasze doświadczenie dorzucając do pozycji kolejnych protagonistów.

Przeczytajcie naszą recenzję oraz sprawdźcie poradnik do Watch Dogs Legion.

Źródło: Twitter: watchdogsgame

Tagi: ubisoft Watch Dogs Legion