Iza Łęcka Iza Łęcka 17.08.2021 10:31
Patryk Vega Small World
1494V

Small World na zwiastunie kinowym. Nowy film Patryka Vegi zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Znany polski reżyser promuje swój następny projekt poruszający kontrowersyjny temat. „Small World” otrzymał zwiastun kinowy – sprawdźcie, na co możemy liczyć.

Patryk Vega niewątpliwie zalicza się do grona jednego z najbardziej aktywnych polskich twórców - od kilku lat widzowie systematycznie mają okazję zapoznać się z jego produkcjami. Ostatnio udostępniony został zwiastun nowego „Pitbulla”, który w kinach znajdzie się w listopadzie. Przed tym debiutem widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie wcześniej zapowiadaną propozycję.

Premiera „Small World” została zaplanowana na 10 września. W rolach głównych zobaczymy między innymi Piotra Adamczyka, Julię Wieniawę, Piotra Stramowskiego, Marietę Żukowską oraz Enrique’a Arce, jakiego zapewne wielu odbiorców kojarzy z roli w netflixowym „Domu z papieru”. Fabuła skupia się na historii porwanej dziewczynki, która zostaje odnaleziona dopiero po 14 latach, a na jej ratunek rusza jeden z policjantów. Już wcześniejsze materiały sugerowały niezwykle brutalne i wypełnione kontrowersyjnymi obrazami widowisko, które skupia się na handlu żywym towarem oraz prostytucji dzieci.

Przez pandemię debiut „Small World” był odwlekany w czasie, jednak zapowiada się, że jesień będzie intensywnym czasem dla entuzjastów filmów Vegi. Pamiętajmy, że na premierę czeka również „Miłość, seks i pandemia”, a twórca przystępuje już do następnych projektów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Patryk Vega Small World Trailer