Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.08.2021 10:57
Pitbull na pełnym zwiastunie. Nowy film Patryka Vegi ze szczegółami fabularnymi
1899V

Pitbull na pełnym zwiastunie. Nowy film Patryka Vegi ze szczegółami fabularnymi

Widzieliśmy już krótką zajawkę nowego "Pitbulla". Teraz pora na pełny zwiastun nadciągającego filmu Patryka Vegi.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, "Pitbull" trafi do kin 11 listopada 2021 roku, zaraz po wrześniowej premierze innego filmu Patryka Vegi, czyli "Small World", w którym główną rolę gra Piotr Adamczyk.

W "Pitbullu" zobaczymy takich aktorów jak Andrzej Grabowski, Sebastian Dela, Tomasz Dedek, Dawid Czupryński, Przemysław Bluszcz, Damian Białas, Dominik Gorbaczyński, Natan Gołębiewski i Jan Hrynkiewicz. W nowej produkcji Vegi wystąpił też znany zawodnik MMA Jan Błachowicz.

Dystrybutor w takich słowach opisuje fabułę "Pitbulla":

"Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga - konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju.  Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko".

W tym miejscu obejrzycie pierwszą, krótką zajawkę filmu.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/pitbull-2021-zwiastun-o-czym-film-patryk-vega-1628577348

Tagi: film kino Patryk Vega Pitbull