Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.08.2021 09:26
Neon Beasts zainspirowane TimeSplitters i Cultic w stylu Blood. Zapowiedzi nowych gier z Realms Deep
572V

Neon Beasts zainspirowane TimeSplitters i Cultic w stylu Blood. Zapowiedzi nowych gier z Realms Deep

W trakcie weekendu 3D Realms zaprezentowało swoje plany podczas imprezy Realms Deep, która była transitowana na żywo. W trakcie wydarzenia nie zabrakło nowych ogłoszeń.

Przede wszystkim 3D Realms zapowiedziało, że studio Jasozz Games tworzy Cultic, retro strzelaninę połączoną z elementami horroru, która już jest dostępna w formie dema na Steam. Cultic, który odwołuje się do estetyki lat 90. nie trafi jednak tylko na PC. Grę zainspirowaną marką Blood otrzymamy w 2022 roku również na PS5, PS4, XSX, XOne oraz Switch. Poniżej czeka na was pierwszy zwiastun Cultic z gameplayem. W tym miejscu znajdziecie natomiast wersję demonstracyjną gry.

Wiadomo również, że Ion Fury nieco później dorobi się wielkiego rozszerzenia. Dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku tytuł otrzyma duże DLC Aftershock, które zapewni nam nowe przygody Shelly Harrison na Switch, PS4 i XOne.

3D Realms potwierdziło, że Graven zostało opóźnione. Na konsolach gra pojawi się dopiero w 2022 roku.

Podczas imprezy zapowiedziano również Neon Beasts, strzelankę FPP zainspirowaną znakomitą marką TimeSplitters oraz estetyką Hotline Miami. Nad grą pracuje Sean Ryan, który ma już na koncie TimeSplitters Rewind. Neon Beast trafi w 2022 roku na PS5, XSX/XSS i PC.

Na deser ciekawostka - PowerSlave, tytuł znany z Segi Saturn i pierwszego PlayStation, zostanie wskrzeszony. Gra z podtytułem Exhumed ma trafić "niedługo" w odświeżonej wersji do cyfrowej dystrybucji na konsolach i PC.

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/08/round_up_realms_deep_2021_-_every_game_coming_to_nintendo_switch

Tagi: 3D Realms cultic neon beasts retro