Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.08.2021 12:30
Watch Dogs Legion x Assassin's Creed
1240V

Watch Dogs Legion z nową aktualizacją. Ubisoft przypomina o crossoverze z serią Assassin's Creed

Jeśli zdążyliście stęsknić się za bractwem skrytobójców, to być może najnowsza aktualizacja do ubiegłorocznej odsłony serii Watch Dogs skusi Was najnowszą aktualizacją.

Choć od premiery Watch Dogs Legion minęło już sporo miesięcy, Ubisoft cały czas dokłada wszelkich starań, by utrzymywać przy sobie fanów i przyciągać nowych. Najlepszym dowodem jest wydane niedawno rozszerzenie "Bloodlines", który pozwala nam wcielić się w Aidena Pearce'a. Biorąc pod uwagę oceny w recenzjach - wyszło naprawdę bardzo dobrze.

Teraz natomiast twórcy postanowili przypomnieć o bardzo ciekawej aktualizacji, którą okraszono numerem 5.5 Dlaczego jest szczególna? Cóż, dołączy do zabawy nową grywalną postać - Darcy. Choć nie jest ona postacią, którą mogliśmy spotkać w odsłonach Assassin's Creed, to - jak zdradzili twórcy - "jest niekanoniczną członkinią Brytyjskiego Bractwa Skrytobójców", która działa w dzisiejszych czasach, na podobieństwo tych minionych.

Ubisoft stwierdził, że jest to po prostu świetna opcja do skrzyżowania ze sobą dwóch głośnych marek. Warto jednak w tym miejscu odnotować, że nie jest to żadnym stopniu oficjalne połączenie tych uniwersów. Bohaterka ma być wyłącznie małym smaczkiem dla fanów. Nowe misje fabularne z Darcy będziemy mogli zacząć już od 24 sierpnia, albowiem właśnie wtedy trafi ona do gry. Czekacie?

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2021/08/13/watch-dogs-legion-title-update-5-5/

Tagi: ubisoft Watch Dogs Legion