Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2021 21:00
Watch Dogs Legion Bloodlines x Ubisoft Forward
653V

Watch Dogs Legion Bloodlines zaprezentowane. Ubisoft pokazuje nową historię

Premiera Watch Dogs Legion odbyła się w zeszłym roku, ale tytuł o hakerach wciąż nie powiedział ostatniego słowa. Gracze mogą liczyć na nową historię, która właśnie została zaprezentowana. Sprawdźcie pełny zwiastun z rozszerzenia zatytułowanego Bloodlines.

Watch Dogs Legion jest dostępny od zeszłego roku, ale Ubisoft zapowiedział wielki rozwój gry – oczekiwany, fabularny dodatek zatytułowany Watch Dogs Legion Bloodlines został właśnie przedstawiony szerokiej publice. W czerwcu do gry trafi także Aiden Pearce oraz Wrench.

Watch Dogs Legion Bloodlines zaoferuje nową historię ze znanymi bohaterami – Ubisoft postanowił przygotować „spotkanie po latach” i przedstawić zainteresowanym zupełnie nową opowieść. Dzisiaj w końcu możemy sprawdzić, jak wygląda historia.

Watch Dogs Legion Bloodlines na Ubisoft Forward

Akcja rozgrywa się przed wydarzeniami z głównej osi fabularnej. Aiden Pearce opuszcza Chicago i udaje się do Londynu, gdzie przejmie kontrakt i ponownie spotka się z Wrenchem i jego siostrzeńcem Jacksonem. Uwikłany między konflikt z potężną wojskową korporacją a starciem z powracającym członkiem DedSec o wrogich zamiarach, Aiden musi polegać na swoim instynkcie i doświadczeniu, aby poruszać się po wrogim mieście, próbować wymanewrować wrogów i utrzymać rodzinę przy życiu.

Premiera Watch Dogs Legion Bloodlines odbędzie się 6 lipca.

Tagi: Ubisoft Ubisoft Forward Watch Dogs Legion Watch Dogs Legion Bloodlines