Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2021 14:51
PS5 Dark Souls Sony - PlayStation
2483V

PS5 ma otrzymać ekskluzywną grę od From Software oraz nową część serii Wipeout. Sony szykuje niespodzianki

Posiadacze PS5 mogą szykować się na dwie duże zapowiedzi. Sony miało zadbać nie tylko o nową produkcję From Software, ale dodatkowo jeden z zespołów PlayStation Studios pracuje nad kolejną częścią serii Wipeout. Wstępne szczegóły przedstawił Shpeshal Nick.

Sony w ostatnich miesiącach nie zapowiedziało wielu nowych gier, ale Japończycy mają szykować kilka niespodzianek. Dwie zdradził Shpeshal Nick, czyli współzałożyciel podcastu Xbox Era, który jako pierwszy potwierdził nadejście rozszerzenia do Ghost of Tsushima oraz wspomniał o planach dotyczących wrzucenia Final Fantasy VII Remake do PlayStation Plus. Insider ma dobre dojścia do pracowników Sony i postanowił się nimi ponownie pochwalić.

Zdaniem informatora Sony zamówiło u From Software ekskluzywną grę na PlayStation 5, która jednak nie będzie Bloodborne 2. Najwidoczniej nadal będziemy musieli zaczekać na powrót tego IP.

Shpeshal Nick jest również pewien, że Sony zleciło przygotowanie kolejnego Wipeouta – tytuł ma trafić na PlayStation 5 i PlayStation VR 2. Tutaj jednak trudno powiedzieć, kiedy usłyszymy o grze, ponieważ projekt znajduje się we wczesnej fazie powstawania.

Miejmy nadzieję, że Sony faktycznie szykuje nowy pokaz, podczas którego usłyszymy o przynajmniej jednej nowej grze zmierzającej na PS5.

Źródło: https://wccftech.com/playstation-5-exclusive-souls-wipeout/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 ps5 Sony